Apie mus

Senjorų socialinės globos namai yra socialinės globos įstaiga, kurioje gyvena 240 garbaus amžiaus senjorų. Dėl fizinio ir (ar) socialinio nesavarankiškumo mūsų gyventojams reikalinga nuolatinė priežiūra ir pagalba, todėl kasdien rūpestingai teikiame individualias socialinės globos paslaugas, atitinkančias gyventojų savarankiškumo lygį, užtikrinančias socialinius poreikius.

Didelė darbuotojų komanda rūpinasi kiekvieno gyventojo gyvenimo kokybe. Padedame senjorui ir jo artimiesiems susitvarkyti reikalingus dokumentus, teikiame informaciją, konsultuojame, organizuojame apgyvendinimą. Slaugos specialistai rūpestingai padeda gyventojams atlikti įvairias kasdienes veiklas, teikia būtinas slaugos paslaugas. Socialiniai darbuotojai, psichologai gina ir saugo gyventojų teises ir interesus, rūpinasi užimtumu, laisvalaikiu, gyvenimo kokybe.

Gyventojams sudarytos orios, lūkesčius atitinkančios gyvenimo sąlygos, padedančios integruotis į aplinką. Puoselėjamos žmogiškosios vertybės, tarpusavio santykiai vystomi pagarbos ir pasitikėjimo pagrindu.

Istorija

1979 m.

Senjorų socialinės globos namai pradėjo veikti kaip savarankiško gyvenimo namai. Atkūrus Nepriklausomybę, Senjorų socialinės globos namuose buvo pradėtos teikti ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos, taip buvo įkurti socialinės globos namai.

Nuo 2012 m. spalio 1 d.

Senjorų socialinės globos namų savininko teises ir pareigas įgyvendino Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Nuo 2021 m. gegužės 1 d.

Savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Vilniaus miesto savivaldybės taryba.

2022 m. sausio 18 d.

Senjorų socialinės globos namai tapo viešąja įstaiga.

Įstaigos paskirtis – užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) ir dienos socialinę globą nesavarankiškiems ar iš dalies savarankiškiems senyvo amžiaus asmenims, taip pat asmenims, sergantiems Alzheimerio ir Parkinsono ligomis bei senatvine demencija, kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra.

Vietovė

Senjorų socialinės globos namai įsikūrę Vilniaus mieste, unikalaus Verkių regioninio parko teritorijoje. Miškingose ir kalvotose vietovėse, Vilniaus Kalvarijų memorialiniame draustinyje, driekiasi Kryžiaus kelias, atitinkantis Jeruzalės Kryžiaus kelią, ant aukštos kalvos – baroko stiliaus Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia ir Trinapolio vienuolyno ansamblis, Švento Juozapo kunigų seminarija – piligrimų, turistų, maldininkų visais metų laikais gausiai lankomos vietos.

Puslapio navigacija

keyboard_arrow_up

Versija neįgaliesiems