Parodos atidarymas

Spalio 16 d. pristatyta projekto “Gyvenimas yra gražus. Aš reikalingas” darbų paroda. Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla su Senjorų socialinės globos namais draugauja jau gerą dešimtmetį: puošia erdves, lanko senolius ir dalyvauja projektuose.
Projektas ,,Gyvenimas yra gražus. Aš reikalingas" - tęstinis projektas, kuris nuo pirminės projekto idėjos suprasti ir siekti, kad gyvenimas iš tiesų yra gražus išsiplėtojo iki gilesnių prasmių. Pirmoji projekto ,,Gyvenimas yra gražus” dalis įvyko 2017 metais.
Projektas ,,Gyvenimas yra gražus. Aš reikalingas" akcentuoja žmogaus vidinį poreikį jaustis reikalingu ir atkurti bei stiprinti tarpusavio santykį per meną, kūrybą remiantis žmogaus stiprybes pabrėžiančiais principais. Tai atspindi ir kūrybinių edukacijų temos: “Autoportretas”, „Prisiminimas, kuriuo noriu pasidalinti“, „Dovana. Keramika“, „Rudens puokštė“, „Mano sielos muzika“ pagal V. Kandinskį, „Gėlių pieva“.
Parodos atidarymo metu senjorai džiaugėsi savo kūrybiniais rezultatais, galimybe pabūti kartu, pabendrauti su projekto vadove Inga Dargužyte ir meno terapeutu Mantu Televičiumi. Senjorai tikisi, kad ir kitais metais turės galimybę džiaugtis kūrybiniu procesu kartu su Inga ir Mantu.