Svečiuose Dvarakos moterų klubas

Birželio 7 d. pas mus apsilankė „Dvarakos moterų klubas“ su muzikinės meditacijos programa. Meditacijos metu gyventojai su vedančiąja giedojo senovines mantras sanskrito kalba. Mantra - tai susikaupimo priemonė, nuraminanti ir nukreipianti protą viena linkme. Skambėjo varpelių, gongo, „dainuojančių dubenėlių“, klavišinio instrumento melodijos. Šie senoviniai instrumentai, skleidžiantys garsus ir virpesius, leidžia atsipalaiduoti, pasinerti į save, atgauti kūno ir dvasios ramybę. Vėliau senjorams buvo leidžiama patiems išbandyti ir pajusti gongo ir „muzikinių dubenėlių“ skambesį. Meditacijai pasibaigus, moterys vaišino gyventojus savo gamybos saldumynais.

Tėvo diena

Tėvo dienos proga koncertavo Vyskupo Motiejaus Valančiaus blaivybės sąjūdžio folkloro ansamblis „Giedra“, vadovė Milda Andriulienė. Koncerto  metu skambėjo lietuviškos patriotinės, liaudies dainos, buvo skaitoma poezija. Visus pradžiugino atliktos mūsų gyventojos Aldonos Ignatavičienės kūrybos dainos. Po koncerto jungėmės į smagų šokių ratelį, kuriame sukosi ne tik ansambliečiai, bet ir mūsų globos namų gyventojai. Dėkojame už smagų susitikimą.

Paskaita

Gegužės 21 d. gyventojai ir darbuotojai klausėsi gydytojos pulmonologės, natūropatės, fitoterapeutės Zofijos Zojos Tikuišienės paskaitos „Augaluose – saulės ir jaunatvės galia sveikatai“. Gydytoja pasakojo apie vaistažolių rūšis, jų įvairovę, poveikį  ir naudą sveikatai, žolelių kompozicijų sudarymą. Visi dalyvavusieji vaišinosi žolelių arbata.

Gerų darbų diena su „Aviva Lietuva“ kolektyvu

Jau trečius metus „Aviva Lietuva“ kolektyvas mūsų namams dovanojo gerų darbų dieną. Gausus būrys darbuotojų kruopščiai plovė gyventojų vežimėlius ir vaikštynes, valė langus, tvarkė sodą, aplinką, sodino gėles. Po talkos Gerų darbų alėjoje padovanotas ir pasodintas ąžuoliukas. Dėkojame „Aviva Lietuva“ kolektyvui už nuoširdų darbą ir gražią iniciatyvą.

Koncertas „Dainų žiedai“

Puikią nuotaiką ir nepamirštamas emocijas dovanojo Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytojos Jolantos Stumbrienės mokiniai. Visus gyventojus sužavėjo koncerto vedėjos Patricija ir Gustė. Akomponuojat koncertmeisteriui Jurijui Suchanovui žiūrovų širdis džiugino jaunųjų dainininkių balsai ir platus dainų repertuaras. Senjorai kiekvieną pasirodymą palydėjo plojimais, šypsenomis, o išgirdę dainą, skirtą mamai, močiutei ne vienas nubraukė ašarą...Ačiū už nuotaikingą koncertą.

Koncertas Motinos dienai

Gražiausius sveikinimus Motinos dienos proga dovanojo VMKMC choreografijos mokyklos „Nuotaika“ auklėtinės ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleiviai. Gyventojai liko sužavėti talentingais, išradingais ir nuoširdžiais jaunųjų artistų pasirodymais ir rankų darbo dovanėlėmis. Dėkojame už nuostabią ir šiltą šventę.

Koncertas „Juodoji rožė“

Tapusi tradicija, kad kiekvienais metais globos namuose svečiuojasi Vilniaus mokytojų namų romansų ansamblis „Juodoji rožė“, vadovaujamas Irenos Belickienės. Tai moterų sambūris, įkurtas 1997 metais, kuriam brangios jausmingos meilės dainos. Ansamblio repertuaras susideda iš daugiau kaip 170 romansų ir meilės dainų, surastų senuose mamų ir senelių dainų sąsiuviniuose. Ansamblio moterų retro stiliaus drabužiai, jaunystės laikų dainos, jų melodingumas, atlikėjų nuoširdumas pakerėjo klausytojų širdis. Kai kurie gyventojai dainavo kartu, braukė ašarą, prisiminę jaunystėje dainuotas dainas. Mūsų namų gyventojos papasakojo apsakymą, deklamavo savo kūrybos eiles. Dėkojame atlikėjoms už gražų koncertą, kuris priminė prabėgusias jaunystės akimirkas. Lauksime atvykstant ansamblio „Juodoji rožė“ ir kitą kartą su naujomis dainomis.

Medicinos darbuotojų diena

Šiandien buvo paminėta medicinos darbuotojų diena. Jiems padėkota už kilnų, atsakingą ir labai reikalingą darbą. Ačiū, kad esate!

Muzikos rėmimo fondo koncertas „Sugrįžimai“

Balandžio 24 d. įvyko Muzikos rėmimo fondo koncertas „Sugrįžimai“. Dainavo operos solistė iš JAV, mecosopranas Miglė Žaliukaitė – Limantas. Jai akomponavo koncertmeisterė Eglė Perkumaitė. Atlikėjas pristatė muzikologas Vaclovas Juodpusis. Koncerte skambėjo fragmentai iš operečių, sulaukę garsių aplodismentų. Solistė žavėjo savo šiltu bendravimu, artistiškumu ir nepakartojamu balsu, o koncertmeisterė - virtuoziškumu. Džiaugiamės turėję progą pasiklausyti nuostabaus koncerto. Ačiū atlikėjoms už įsimintiną susitikimą ir gyventojams padovanotas šiltas akimirkas.

Šv. Velykų rytmetis

Balandžio 23 dieną gyventojai kartu su socialiniais darbuotojais, nešini spalvingais margučiais, rinkosi 2 aukšto fojė. Čia susirinkusieji rinko gražiausią margutį, rideno, bei keitėsi ir grožėjosi kitų atsineštais kiaušiniais. Buvo išrinkta komisija, kuri vienbalsiai išrinko gražiausią margutį, jo autorė buvo apdovanota, o toliausiai nuriedėjusio kiaušinio savininkas taip pat gavo dovaną. Gyventojai dalijosi velykiniais prisiminimais, dainavo dainas. Senjorai namo parsinešė po margutį ir šventinę nuotaiką.
1 2 3 26