Tremtinės Stasės Dzenuškaitės eilėraščiai

Š.m gruodžio 7 d. Senjorų socialinės globos namuose Jolanta Šimkienė kartu su bendraminte skaitė Stasės Dzenuškaitės 95 metų tremtinės, poetės, gyvenančios tremtinių globos namuose sukurtus šviesos ir meilės kupinus eilėraščius. Viešnios vaišino gyventojus nuostabia arbata ir pyragais, dalinosi įkvepiančiomis istorijomis. Džiaugiamės nuostabia ir šilta popiete, tariame ačiū ir linkime visokeriopos sėkmės tolimesnėje Jūsų veikloje!

Gražiausios Lietuvos šimtmečio dainos

Nuošidžiai dėkojame Lietuvos muzikų rėmimo fondui už mūsų namuose įvykusį koncertą “Gražiausios Lietuvos šimtmečio dainos”. Salė buvo pilna šventiškai nusiteikusių klausytojų - senjorų ir darbuotojų. Atlikėjai – tikri profesionalai, ne tik nuostabiai grojo, dainavo, bet ir maloniai bendravo su publika, sukurdami gerą nuotaiką, palikdami neišdildomus įspūdžius. Dainuodami apie Tėvynę, atlikėjai sukūrė šventę ne tik mūsų namams, bet ir padovanojo geriausią dovaną Lietuvai šimtmečio proga. Dar ilgai netils mūsų namuose koncerto atgarsiai.
Dainavo profesorius Deividas Staponkus ir jo studentai - Viktorija Bedalytė, Edgaras Davidovičius, Kšištofas Bondarenko. Koncertmeisterė - Lina Giedraitytė.

Svečiuose – Šeškinės ansamblis!

Š. m. lapkričio 7 d. gyventojų ausis savo skambiomis dainomis džiugino „Šeškinės“ ansamblis. Kolektyvas visus susirinkusiuosius užliejo pakilia nuotaika, kvietė kartu traukti visiems žinomas dainas. Nuoširdžiai dėkojame „Šeškinės“ ansambliui už apsilankymą ir šaunų koncertą!

Svečiuose bendruomenės pareigūnės

Lapkričio 2 dieną Senjorų socialinės globos namuose apsilankė bendruomenės pareigūnės Gražina ir Irina. Vizito metu pareigūnės supažindino su saugaus eismo taisyklėmis ir paaiškino kaip teisingai naudotis atšvaitu, kad būtume saugūs kelyje. Ačiū Jums už dėmesingumą ir rūpestį.

Mirusiųjų atminimo diena

Lapkričio 2-ąją, Vėlinių dieną visi norintys uždegė žvakelę už mirusiuosius. Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės koplyčioje buvo aukojamos šv. Mišios mirusiems atminti.

Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos renginys – konferencija

Spalio 24 dieną Senjorų socialinės globos namuose vyko Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Vilniaus skyriaus renginys – konferencija “Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Vilniaus skyriaus stiprinimo galimybės”. Gausiai susirinkę asociacijos nariai stebėjo nuotaikingą spektaklį “Kas apsakys tas dzūkų linksmybes”. Vyko geriausiųjų 2018 metų Vilniaus regiono socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų apdovanojimai. Senjorų socialinės globos namų socialinė darbuotoja Nijolė Slyčienė buvo nominuota geriausiojo socialinio darbuotojo rinkimuose, o socialinė darbuotoja Indrė Lankelytė laimėjo debiutuojančio socialinio darbuotojo apdovanojimą. Diskusijų grupėse aptarėme Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Vilniaus skyriaus stiprinimo galimybes. Senjorų socialinės globos namų Gyventojų tarybos nariai išrinko ir apdovanojo kūrybiškiausius renginio dalyvių atsivežtus obuolių pyragus. Renginio metu turėjome galimybę pabendrauti, pasikeisti gerąja patirtimi. Po renginio visi norintys galėjo apžiūrėti Senjorų socialinės globos namus.

Palaikome ir aktyviai dalyvaujame Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos veikloje. Esame dėkingi už galimybę surengti renginį – konferenciją mūsų namuose.

Rudenėlio šventė

Spalio 19 d. susirinkome į spalvingą rudenėlio šventę. Šventėje dalyvavo projekto „GYVENIMAS YRA GRAŽUS. AŠ KURIU“, kurį vykdo Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla, vadovė Inga Dargužytė ir meno terapeutas Mantas Televičius. Savo apsilankymu pradžiugino svečiai iš „Tremtinių namų“. Inga ir Mantas pravedė nuostabų edukacinį užsiėmimą „Rudens natiurmortas“. Gyventojai ir svečiai tapė ant molbertų, deklamavo eiles, dainavo, dalinosi prisiminimais. Po edukacinio užsiėmimo visi vaišinomės pačių pagamintais patiekalais iš rudens gėrybių ir grožėjomės originaliomis rankų darbo puokštėmis. Dėkojame dalyvavusiems už nuostabią popietę, kurioje kartu atskleidėme rudens grožį ir pripildėme šventę nuostabiomis rudens spalvomis.

Pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1 d. susirinkome pasveikinti mūsų namų gyventojus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir paminėti Tėvo Stanislovo 100-ias gimimo metines. Renginio pradžioje direktorius V. Gricius tarė sveikinimo žodį, o šv. Kazimieros ordino garbės magistras Petras Juodelė supažindino su Tėvo Stanislovo gyvenimu ir kūrybine veikla. Jį papildė ir gerbiamas svečias, klinikos „Tomografija“ vyriausiasis gydytojas Romualdas Dobrovolskis. Širdingai dėkojame visiems už edukacinį renginį ir nuoširdžius sveikinimus.

1 2 3 23