Koncertas ir gyventojų tarybos rinkimai

Sausio 10 dienos popietę koncertavo Vilniaus lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikučiai. Dėkojame mažiesiems draugams už nuotaikingą pasirodymą, dovanėles ir malonų bendravimą. Po koncerto vyko gyventojų tarybos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Dėkojame buvusiai gyventojų tarybai už puikų darbą ir likime sėkmės naujai išrinktai gyventojų tarybai.

2018 m. gruodžio mėnesį sulaukėme daugybės svečių

2018 m. gruodžio mėnesį sulaukėme daugybės svečių, kurie mūsų namus pripildė nuoširdžiu bendravimu, šventiniais sveikinimais, pasirodymais ir dovanomis. Esame dėkingi UAB „Girteka Logistics“ kolektyvui ir darbuotojoms Rasai ir Julijai už poliarizuotos šviesos terapijos lempą. Dėkojame AB „SWEDBANK“ atstovams už gausias dovanas ir protų mūšio kovas, taip pat norime padėkoti įmonei UAB „Disco Products“ už iki šiol žaliuojančias eglutes, kurios puošia gyventojų kambarius. Nuoširdų ačiū tariame Lietuvos edukologijos universiteto vaikų darželiui „Mažųjų akademija“ už dovanas, stebuklingas daineles ir šokius. Dėkojame UAB „TV žaidimai“ už saldžias ir šiltas dovanėles, kurios pradžiugino kiekvieną Senjorų socialinės globos namų gyventoją. Už nuostabų pasirodymą dėkojame atlikėjoms Akvilei Viškelytei, Gražinai Zalatorienei ir Julijai Smolič, kurių atliekami kūriniai pripildė kiekvieno gyventojo širdį ramybe ir džiaugsmu. Taip pat nuostabiais kūriniais mus džiugino choras „VILNIUS“. Už ilgametę draugystę dėkojame Vilniaus Kalvarijos šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios parapijos vaikams ir mokytojams, kurie mūsų namų gyventojus pradžiugino giesmėmis ir šventinėmis dovanomis. Vaikystės sodo sodiečiams tariame ačiū už gyventojų svajonių išpildymą. Dėkojame visiems, kurie padėjo sukurti šventinę nuotaiką Senjorų socialinės globos namuose. Ačiū už Jūsų gerumą!

Naujųjų metų sutiktuvės

Gruodžio 28 d. Senjorų socialinės globos namuose šventėme naujųjų metų sutiktuves. Prieš prasidedant šventiniam koncertui mūsų globos namų direktorius Vytautas Gricius įteikė padėkas geriausiems globos namų darbuotojams. Pasibaigus iškilmingiems apdovanojimams įvyko šventinis koncertas, šia proga mums koncertavo viena aktyviausių ir ryškiausių Lietuvos kamerinės muzikos atlikėjų, solistė Judita Leitaitė. Po koncerto visi susirinkome į valgyklą, kur mūsų laukė skanios vaišės ir puiki nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame už malonų apsilankymą ir koncertinę programą.

Kūčios

2018 m. gruodžio 24 dieną gyventojai bei jų artimieji susirinko prie bendro Kūčių stalo. Šia šventine proga pas mus atvyko LJKS skautai su Kalėdine dovana - Betliejaus taikos ugnele, skirtą žmonijos taikai ir brolybei. Kartu su kunigu Algirdu Šimkumi visi dalijosi kalėdaičiais, vaišinosi tradiciniais Kūčių patiekalais ir meldėsi. Kompozitorė Juratė Baltramiejūnaitė – Astrauskienė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Rimantas Astrauskas šį šventinį vakarą papildė nuostabiais žodžiais ir šventinėmis melodijomis.

Eglutės įžiebimas

Š.m. gruodžio 10 d. mūsų namuose įžiebta kalėdinė eglutė. Jau antrus metus iš eilės sukurti kalėdinį stebuklą mums padeda svečiai iš Vilniaus International Meridian School. Jaunieji atlikėjai šiai ypatingai progai suteikė gyvybingumo, spalvų ir neužmirštamų įspūdžių. Tikime, kad įžiebta kalėdinė eglutė savo šviesa pripildys mūsų namus meile, ramybe, tikėjimu ir viltimi. Nuoširdžiai dėkojame mokiniams bei jų mokytojoms už surengtą kūrybišką, nuotaikingą programą ir dovanėles mūsų namų gyventojams!

Tremtinės Stasės Dzenuškaitės eilėraščiai

Š.m gruodžio 7 d. Senjorų socialinės globos namuose Jolanta Šimkienė kartu su bendraminte skaitė Stasės Dzenuškaitės 95 metų tremtinės, poetės, gyvenančios tremtinių globos namuose sukurtus šviesos ir meilės kupinus eilėraščius. Viešnios vaišino gyventojus nuostabia arbata ir pyragais, dalinosi įkvepiančiomis istorijomis. Džiaugiamės nuostabia ir šilta popiete, tariame ačiū ir linkime visokeriopos sėkmės tolimesnėje Jūsų veikloje!

Gražiausios Lietuvos šimtmečio dainos

Nuošidžiai dėkojame Lietuvos muzikų rėmimo fondui už mūsų namuose įvykusį koncertą “Gražiausios Lietuvos šimtmečio dainos”. Salė buvo pilna šventiškai nusiteikusių klausytojų - senjorų ir darbuotojų. Atlikėjai – tikri profesionalai, ne tik nuostabiai grojo, dainavo, bet ir maloniai bendravo su publika, sukurdami gerą nuotaiką, palikdami neišdildomus įspūdžius. Dainuodami apie Tėvynę, atlikėjai sukūrė šventę ne tik mūsų namams, bet ir padovanojo geriausią dovaną Lietuvai šimtmečio proga. Dar ilgai netils mūsų namuose koncerto atgarsiai.
Dainavo profesorius Deividas Staponkus ir jo studentai - Viktorija Bedalytė, Edgaras Davidovičius, Kšištofas Bondarenko. Koncertmeisterė - Lina Giedraitytė.

Svečiuose – Šeškinės ansamblis!

Š. m. lapkričio 7 d. gyventojų ausis savo skambiomis dainomis džiugino „Šeškinės“ ansamblis. Kolektyvas visus susirinkusiuosius užliejo pakilia nuotaika, kvietė kartu traukti visiems žinomas dainas. Nuoširdžiai dėkojame „Šeškinės“ ansambliui už apsilankymą ir šaunų koncertą!

Svečiuose bendruomenės pareigūnės

Lapkričio 2 dieną Senjorų socialinės globos namuose apsilankė bendruomenės pareigūnės Gražina ir Irina. Vizito metu pareigūnės supažindino su saugaus eismo taisyklėmis ir paaiškino kaip teisingai naudotis atšvaitu, kad būtume saugūs kelyje. Ačiū Jums už dėmesingumą ir rūpestį.

Mirusiųjų atminimo diena

Lapkričio 2-ąją, Vėlinių dieną visi norintys uždegė žvakelę už mirusiuosius. Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės koplyčioje buvo aukojamos šv. Mišios mirusiems atminti.

1 2 3 23