Choro „Poznańskie Senioritki“ koncertas

10-ojo tarptautinės sakralinės muzikos chorų festivalio „Laudate Dominum“ proga mūsų namuose koncertavo moterų choras „Poznańskie Senioritki“ iš Lenkijos. Moterys dainavo įvairiomis kalbomis ir suteikė mums galimybę pakeliauti po skirtingas pasaulio šalis: Sakartvelą, Meksiką, Kubą, Rusiją, Ispaniją, Afrikos šalis. Mūsų namų gyventojus sužavėjo ne tik skambūs chorisčių balsai, bet ir spalvinga, kiekvienai dainai pritaikyta apranga. Po koncerto svečiai bendravo su gyventojais, dalinosi įspūdžiais.

Paroda „Orų dienoraščiai“

Liepos 1 dieną senjorai kartu su darbuotojais lankėsi Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, kur dalyvavo daugiajutimėje programoje, pritaikytoje senyvo amžiaus asmenims. Parodoje „Orų dienoraščiai“ veiklos vadovė Ieva Petkutė pristatė dešimties islandų, grenlandų ir fareriečių mados dizainerių Skandinavijos šalių gamtovaizdžių įkvėptus kūrinius. Nuoširdžiai dėkojame Ievai ir Simonai už išsamų, įdomų pasakojimą ir šiltą priėmimą muziejuje!

Programa įgyvendinama projekte „Susitikime muziejuje“. Daugiau informacijos apie iniciatyvą ir organizatorius VšĮ Socialiniai meno projektai adresu: www.menasgerovei.lt.

Adomo Dimšos koncertas

Antrus metus mūsų namuose koncertuoja Adomas Dimša. Jaunasis atlikėjas įvairiomis, melodingomis dainomis pradžiugino senjorus. Dėkojame Adomui už gražų pasirodymą ir linkime sėkmės muzikinėje veikloje!

Joninės

Birželio 21 dieną šventėme visų laukiamas Jonines. Šventės metu tradiciškai Jonams ir Janinoms įteikėme ąžuolų lapų vainikus ir proginius medalius. Susirinkusiems koncertavo brolių Augusto ir Algirdo Poškų klasikinių gitarų duetas. „Gaidų pynės“ laureatų atliekami kūriniai maloniai nuteikė šventės dalyvius. Gyventojai kartu su darbuotojais aktyviai dalyvavo šventėje, jungėsi į šokių ratelius, dainavo. Šventės pabaigoje ieškojome paparčio žiedo. Jį suradusieji buvo apdovanoti.

Gerų darbų diena

Birželio 14 d. pas mus sugužėjo minia savanorių iš įmonės Credit24 UAB „IPF Digital Lietuva“. Jie įrengė mūsų globos namams alpinariumą ir padovanojo daug ledų, kuriais vaišinosi senjorai. Džiaugiamės šiltu bendravimu su įmone Credit24 ir pagalba gražinant namų aplinką. Šaunūs įmonės darbuotojai negailėjo nei savo laiko nei pastangų įrengti mums įvairiaspalvį alpinariumą. Vėliau darbuotojai lankė gyventojus jų kambariuose ir vaišino ledais. Labai dėkojame UAB „IPF Digital Lietuva“ už savanorišką darbą, skirtą laiką, geraširdiškumą ir šypsenas.

Svečiuose Dvarakos moterų klubas

Birželio 7 d. pas mus apsilankė „Dvarakos moterų klubas“ su muzikinės meditacijos programa. Meditacijos metu gyventojai su vedančiąja giedojo senovines mantras sanskrito kalba. Mantra - tai susikaupimo priemonė, nuraminanti ir nukreipianti protą viena linkme. Skambėjo varpelių, gongo, „dainuojančių dubenėlių“, klavišinio instrumento melodijos. Šie senoviniai instrumentai, skleidžiantys garsus ir virpesius, leidžia atsipalaiduoti, pasinerti į save, atgauti kūno ir dvasios ramybę. Vėliau senjorams buvo leidžiama patiems išbandyti ir pajusti gongo ir „muzikinių dubenėlių“ skambesį. Meditacijai pasibaigus, moterys vaišino gyventojus savo gamybos saldumynais.

Tėvo diena

Tėvo dienos proga koncertavo Vyskupo Motiejaus Valančiaus blaivybės sąjūdžio folkloro ansamblis „Giedra“, vadovė Milda Andriulienė. Koncerto  metu skambėjo lietuviškos patriotinės, liaudies dainos, buvo skaitoma poezija. Visus pradžiugino atliktos mūsų gyventojos Aldonos Ignatavičienės kūrybos dainos. Po koncerto jungėmės į smagų šokių ratelį, kuriame sukosi ne tik ansambliečiai, bet ir mūsų globos namų gyventojai. Dėkojame už smagų susitikimą.

Paskaita

Gegužės 21 d. gyventojai ir darbuotojai klausėsi gydytojos pulmonologės, natūropatės, fitoterapeutės Zofijos Zojos Tikuišienės paskaitos „Augaluose – saulės ir jaunatvės galia sveikatai“. Gydytoja pasakojo apie vaistažolių rūšis, jų įvairovę, poveikį  ir naudą sveikatai, žolelių kompozicijų sudarymą. Visi dalyvavusieji vaišinosi žolelių arbata.

Gerų darbų diena su „Aviva Lietuva“ kolektyvu

Jau trečius metus „Aviva Lietuva“ kolektyvas mūsų namams dovanojo gerų darbų dieną. Gausus būrys darbuotojų kruopščiai plovė gyventojų vežimėlius ir vaikštynes, valė langus, tvarkė sodą, aplinką, sodino gėles. Po talkos Gerų darbų alėjoje padovanotas ir pasodintas ąžuoliukas. Dėkojame „Aviva Lietuva“ kolektyvui už nuoširdų darbą ir gražią iniciatyvą.

Koncertas „Dainų žiedai“

Puikią nuotaiką ir nepamirštamas emocijas dovanojo Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytojos Jolantos Stumbrienės mokiniai. Visus gyventojus sužavėjo koncerto vedėjos Patricija ir Gustė. Akomponuojat koncertmeisteriui Jurijui Suchanovui žiūrovų širdis džiugino jaunųjų dainininkių balsai ir platus dainų repertuaras. Senjorai kiekvieną pasirodymą palydėjo plojimais, šypsenomis, o išgirdę dainą, skirtą mamai, močiutei ne vienas nubraukė ašarą...Ačiū už nuotaikingą koncertą.
1 2 3 26