Senjorų socialinės globos namų informacija dėl vykdomos veiklos karantino metu

Gerbiamieji,

Koronavirusas pavojingiausias vyresnio amžiaus, lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Socialinės globos įstaigos – didelės rizikos zonos. Pietų Korėjoje, Italijoje, Kinijoje, JAV socialinės globos, slaugos įstaigose diagnozuojami grupinio užsikrėtimo atvejai, virusas paplinta tiek tarp gyventojų, tiek tarp darbuotojų, sukeldamas skaudžias pasekmes.

Rūpindamiesi senjorų sveikata ir siekdami užkirsti kelią koronavirusui, Senjorų socialinės globos namai jau nuo 2020 m. vasario 28 d. uždraudė gyventojų lankymą, renginius, svečiavimąsi. Nuoširdžiai dėkojame gyventojų artimiesiems, kurie į šį sprendimą reagavo supratingai. Atsižvelgdami į gyventojų pageidavimus, išplėtėme maisto racioną, visiems gyventojams užtikriname papildomą maitinimą.

Kovo 16 d. Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną teiksime tik būtinąsias socialines paslaugas. Neapgyvendinsime naujų gyventojų. Kai kurie Senjorų socialinės globos namų darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu. Laikomės griežtų higienos reikalavimų, turime reikiamų priemonių, intensyviai vėdiname ir valome patalpas.

Visą informaciją apie gyventojus, mūsų paslaugas teikiame telefonu, elektroniniu paštu.

Gyventojai, pageidaujantys laikinai išvykti į namus, sugrįžti gali tik pasibaigus karantino laikotarpiui.

Dėkojame visiems už supratingumą ir palaikymą. Tikimės, kad greit galėsime grįžti į kasdienybę. Linkime būti sveikiems!

Senjorų socialinės globos namų administracija

Uždraudžiamas gyventojų lankymas

Informuojame, kad 2020 m. vasario 26 d. Vyriausybė paskelbė valstybės masto ekstremalią situaciją, ruošiantis galimam koronaviruso plitimui Lietuvoje. Atsižvelgiant į tai, Senjorų socialinės globos namai nuo 2020 m. vasario 28 d. uždraudžia gyventojų lankymą, svečių priėmimą, renginius.

Lankytojų prašome nenešti papildomų maisto produktų. Įstaiga jais gyventojus aprūpins. Dėl aprūpinimo tvarkos prašome kreiptis į kiekvieno asmens socialinį darbuotoją.

Papildomi medikamentai priimami kiekvieną trečiadienį 8 – 16 val. Dėl jų priėmimo tvarkos prašome skambinti tel. +370 646 83774 arba +370 605 92187.

Prašome lankytojų supratingumo. Naujojo koronoviruso sukelta infekcija pavojingiausia vyresnio amžiaus, lėtinių ligų turintiems žmonėms.

Daugiau informacijos:

Darbo dienomis 8 – 16.30 val. tel. +370 646 83616

Kitu laiku tel. +370 605 92187

Dėl naujų gyventojų priėmimo tel. +370 673 25947

 Budėtojas, tel. 8 672 12382

Tarptautinė moters diena

Tarptautinės moters dienos proga direktorius Vytautas Gricius kartu su įstaigoje dirbančiais vyrais pasveikino ir įteikė po tulpės žiedą mūsų namų gyventojoms ir darbuotojoms. Už padovanotas gėles nuoširdžiai dėkojame UAB „Glamelija“.

Valstybinio choro „Vilnius“ koncertas

Pakilią nuotaiką ir nepamirštamus įspūdžius senjorams dovanojo Valstybinis choras „Vilnius“, dirigentas Giedrius Pavilionis, koncertmeisteris Vincenzo De Martino. Choras atliko gerai žinomas A. Raudonikio, S. Šimkaus dainas ir modernias šiuolaikinių kūrėjų dainas kaip R. Radzevičiaus ir kt. Senjorai ir darbuotojai dainavo kartu su choru, kiekvieną dainą palydėjo gausiais aplodismentais. Dėkojame už puikų koncertą, linkime kūrybinės sėkmės tolimesnėje veikloje ir lauksime kitų koncertų!

Užgavėnės

Vasario 25 d. į mūsų namų kiemą senjorai ir darbuotojai sugužėjo švęsti Užgavėnių. Nuotaikingi persirengėliai: čigonai, raganos, velniai kvietė šokti, dainuoti gerai žinomas Užgavėnių dainas. Šventės metu skambėjo mūsų bendruomenę jau ne kartą džiuginusio muzikanto Ado atliekama muzika. Šventės akcentu tapo socialinės darbuotojos Tatjanos Juknienės sukurta nauja daina apie žiemą, skirta Užgavėnių šventei, kurią pirmą kartą sudainavo Socialinio darbo skyriaus darbuotojai. Visus puikiai nuteikė įnirtinga Lašininio ir Kanapinio kova, kuri baigėsi Kanapinio pergale. Užgavėnių šventės pabaigoje tradiciškai atsisveikindami su žiema sudeginome Morę. Labai džiaugiamės aktyviu gyventojų dalyvavimu ir tariame: „Žiema, žiema grįžk į kiemą tuo pačiu laiku. Nevarysime iš kiemo, bus labai smagu.“

Pasidainavimai su Veronika

Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, Vilniaus mokytojų namai su projektu „Pasidainavimai su Veronika. Signatarų keliais“ mums dovanojo gražų koncertą. Senjorų socialinės globos namus aplankė garsioji Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, etnologė, Lietuvių liaudies folkloro dainininkė, pagarsėjusi tradicinėmis liaudies dainomis, Veronika Povilionienė. Stipriu ir įtaigiu savo balsu liaudies dainų atlikėja apdainavo senovės lietuvių buitį, meilę, karą, tremtį. V. Povilionienė ne tik bendravo su senjorais, bet ir kvietė juos dainuoti kartu. Senjorai, susigraudinę ir prisiminę jaunystėje dainuotas dainas, užtraukė kartu. Akordeonu grojo Svajūnas Ilčiukas.
Koncertui pasibaigus susirinkusieji karštais aplodismentais atsidėkojo atlikėjams.

Spektaklis

Vasario 1 d. mūsų namų gyventojams ir darbuotojams spektaklį „Teisės gyventi kaina“ dovanojo Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatras. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus. Žemaičių teatrą ir jo vadovą pristatė Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė. Teatro vadovas Edmundas Untulis supažindino su teatro veikla ir papasakojo apie spektaklio turinį. Charizmatiški artistai visiems paliko puikų įspūdį. Daugumai žiūrovų buvo malonu išgirsti žemaitišką tarmę ir prisiminti savo jaunystę. Dėkojame už padovanotą spektaklį ir linkime teatro kolektyvui kūrybinės sėkmės.

Gerų darbų diena

Sausio 30 d. įvyko gerų darbų diena su „City service“ savanorių komanda. Savanoriai plovė techninės pagalbos priemones, o kita savanorių grupė bendravo su gyventojais ir vaišino juos atsineštais saldumynais. Dėkojame savanorių komandai už gerumą, kruopštų darbą ir nuoširdų dėmesį senjorams.

Svečiuose Vilniaus rajono Nemėžio lopšelio-darželio auklėtiniai

Sausio 23 d. mūsų namus aplankė Vilniaus rajono Nemėžio lopšelio-darželio vaikučiai ir auklėtojos. Svečių atliekami šokiai, dainos, deklamuojami eilėraščiai nepaprastai pradžiugino mūsų gyventojus. Po koncerto vaikučiai vaišino senjorus įvairiais skanumynais. Dėkojame už nuoširdumą, nepamirštamą koncertą, saldžias dovanas ir įspūdingą žibintą, kuris papuoš mūsų namus.
1 2 3 29