Šiuo metu laisvų vietų turime!

Senjorų socialinės globos namuose jau 40 metų teikiamos profesionalios socialinės globos paslaugos vyresnio amžiaus asmenims.

Informacija dėl apgyvendinimo

Tel. (8 5) 250 2753
8 673 25 947
info@ssgn.lt

Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti ir patarti !

Mes jau pasiskiepijome!

Su džiaugsmu pranešame, kad sausio 14 d. mūsų namuose įvyko ilgai lauktas gyventojų ir darbuotojų skiepijimas nuo COVID-19 ligos.

Vertiname privilegiją būti vieniems pirmųjų visame pasaulyje, kuriems suteikta galimybė pasiskiepyti Pfizer vakcina. Skiepijomės beveik visi. Norime padėti savo šaliai ir medikams kuo greičiau išsivaduoti iš viruso gniaužtų.

Mus skiepijo nuostabūs VšĮ Centro poliklinikos darbuotojai, kurie ne tik tiksliai ir organizuotai atliko savo darbą, bet buvo puikiai nusiteikę, nuolat šypsojosi, drąsino ir maloniai bendravo su senjorais.

Nekantriai lauksime antrosios vakcinos dozės. Esame išsiilgę apsikabinimų, atviro ir nuoširdaus bendravimo, artimųjų, draugų ir svečių.

Dėl COVID-19 atvejų (nuolat atnaujinama)

Informuojame, kad Senjorų socialinės globos namuose šiuo metu COVID-19 liga sergančiųjų nėra.

Gyventojų lankymas šiuo metu nevyksta. Artimieji, pageidaujantys su gyventojais pabendrauti telefonu ar vaizdo skambučiais, gali kreiptis tel. +370 646 83616.

Siuntiniai gyventojams priimami:

  • antradieniais 11-13 val. ir 17-19 val.
  • penktadieniais 11-13 val.

Maloniai prašome siuntinius perduoti dezinfekuotus, supakuotus, užrašyti gyventojo vardą ir pavardę.

Dėkojame už supratingumą ir palaikymą.

Tikime, kad būsime sveiki!

 

Joninės

Joninių išvakarėse gyventojai ir darbuotojai susirinko globos namų kiemelyje pasveikinti keturiolikos Jonų ir Janinų. Šventinį sveikinimo žodį tarė direktorius Vytautas Gricius linkėdamas stiprios sveikatos ir būti tvirtiems. Visiems varduvininkams pagerbti buvo nupintas didelis ąžuolo lapų vainikas, o kiekvienam Jonui ir Janinai įteikta lauko gėlių puokštė.
Tegul pražydęs paparčio žiedas dovanoja Jums svajonių išsipildymą..

Informacija dėl gyventojų lankymo

Gyventojų lankymas Senjorų socialinės globos namuose leidžiamas tik iš anksto užsiregistravus telefonu.
Dėl registracijos prašome kreiptis į gyventojo socialinį darbuotoją.
Lankymo laikas - kasdien nuo 11 val. iki 12 val. ir nuo 14 val. iki 15 val.
Lankyme gali dalyvauti tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Lankytojų prašome viso lankymo metu dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukę, respiratorių ar kitas priemones).
Lankymo trukmė gyventojo kambaryje gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą. Vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu metu gali lankyti vienas asmuo.
Susitikimui vykstant lauke, lankymo trukmė ir lankančių asmenų skaičius neribojamas. Reikalinga išankstinė registracija.

Gimtadienių šventė

Jau nuo ryto Senjorų socialinės globos namuose buvo juntamas džiugus jaudulys. Gyventojai ir darbuotojai su nekantrumu laukė šventinio mūsų geriausių draugų asociacijos „Raudonos nosys Gydytojai klounai" koncerto, skirto gegužės mėnesį gimusiems gyventojams.

Po ilgo laiko tai buvo išskirtinė galimybė susitikti gyvai su pasiilgtais draugais. Koncertas vyko neįprastai – gyventojai jį stebėjo saugiu atstumu - iš savo balkonų.

Nenuilstantys mūsų draugai klounai dainas ir improvizacijas atliko linksmai apkeliaudami apink visus globos namus, taip suteikdami galimybę juos pamatyti ir išgirsti visiems gyventojams ir darbuotojams.

Kiek daug buvo aplodismentų, susižavėjimo šūksnių ir džiaugsmo. Esame nepaprastai dėkingi už nuoširdų koncertą, energiją, teigiamas emocijas. Tokie koncertai nuo šiol vyks kiekvieną penktadienį!

 

Priimame siuntinius gyventojams

Nuo 2020 m. gegužės 19 d. pirmadienį – ketvirtadienį nuo 10 val. iki 11 val. ir nuo 14 val. iki 15 val., penktadienį nuo 10 val. iki 11 val. ir nuo 13 val. iki 14 val. priimame siuntinius gyventojams. Ant siuntinių turi būti užklijuota etiketė, kurioje nurodyta gyventojo vardas, pavardė, perdavimo data ir kambario numeris. Siuntiniuose negali būti gendantys produktai. Siuntiniai priimami prie globos namų pagrindinių vartų.

Kilus klausimų, maloniai prašome skambinti tel. nr. +37064683616.

Senjorų socialinės globos namų administracija

Senjorų socialinės globos namų informacija dėl vykdomos veiklos karantino metu

Gerbiamieji,

Rūpindamiesi senjorų sveikata ir siekdami užkirsti kelią koronavirusui, Senjorų socialinės globos namai jau nuo 2020 m. vasario 28 d. uždraudė gyventojų lankymą, renginius, svečiavimąsi. Nuoširdžiai dėkojame gyventojų artimiesiems, kurie į šį sprendimą reagavo supratingai. Atsižvelgdami į gyventojų pageidavimus, išplėtėme maisto racioną, visiems gyventojams užtikriname papildomą maitinimą.

Kovo 16 d. Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną teikiame tik būtinąsias socialines paslaugas. Dirbame pamainomis po 14 dienų. Laikomės griežtų higienos reikalavimų, turime reikiamų priemonių, intensyviai vėdiname ir valome patalpas.

Visą informaciją apie gyventojus, mūsų paslaugas teikiame telefonu, elektroniniu paštu.

Dėkojame visiems už supratingumą ir palaikymą. Tikimės, kad greit galėsime grįžti į kasdienybę. Linkime būti sveikiems!

Senjorų socialinės globos namų administracija

Draugystei karantinas negalioja.

Net ir karantino metu atsiranda galimybių nors trumpam pabėgti nuo rūpesčių, prisiminti mėgstamus eilėraščius, sudainuotas dainas, netgi atrasti ir išbandyti naujus dalykus. Tokią nuostabią galimybę Senjorų socialinės globos namų gyventojams suteikė organizacija Raudonos nosys: gydytojai klounai. Linksmieji gydytojai rado saugų būdą, kaip karantino laikotarpiu palaikyti jau trečius metus trunkančią draugystę. Kiekvieną ketvirtadienį ir penktadienį gydytojai skambina senjorams video skambučiu, kas leidžia ne tik išgirsti, bet ir pamatyti vieniems kitus. Tokie gyvi pokalbiai suteikia daug džiaugsmo, pakrauna teigiamos energijos ir parodo, kad joks karantinas neatims gyventojams svarbių dalykų – dainų, poezijos, pokštų, juoko, o svarbiausia draugystės. Bendravimas neapsiriboja vien tik skambučiais. Gydytojai klounai taip pat rašo laiškus senjorams. Šiais laikais ranka rašyti laiškai tampa retenybe, nors anksčiau tai buvo vienas pagrindinių būdų, kaip žmonės palaikydavo draugystę. Tad šiandien senjorai sulaukę laiško labai džiaugiasi, mielai prisimena iki karantino vykusius susitikimus su gydytojais klounais ir su nekantrumu laukia, kada jie vėl čia apsilankys.

AČIŪ!

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems, kas pagelbėja mūsų namams šiuo nelengvu karantino metu!

Ačiū už asmeninių apsaugos priemonių gausybę:
Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijai
Laisvės TV projektui „Laikykitės medikai“
Respiratoriai.lt
Avia Solutions Group

Didelė padėka už puikius, naujus, sniego baltumo marškinėlius
Rimanto Kaukėno fondui
Tomui Tumynui
UAB „Kamra Lietuva“

1 2 3 30