Svečiuose ansamblis „Šilo aidai“

Balandžio 6 dieną pavasarinę nuotaiką atnešė Antakalniečių bendruomenės vokalinis instrumentinis ansamblis "Šilo aidai". Svečiai paruošė energingą koncertą, kuris senjorus nunešė į jaunystės dienų prisiminimus.

Velykinė popietė

Balandžio 3 d. sukvietėme namų gyventojus į velykinę popietę. Jos metu tikrinome žinias Velykinėje viktorinoje, ridenome margučius bei skanavome saldžias vaišes.

Kiaušinių dažymas su Vilniaus kolegijos studentėmis

Artėjant gražiausiai pavasario šventei- Velykoms, mūsų globos namuose apsilankė I kurso studentės iš Vilniaus kolegijos. Merginos kartu su senjorais dažė kiaušinius įvairia technika, dalijosi prisiminimais apie Velykų tradicijas, skanavo svečių atneštą gardų tortą.

Svečiuose- merginų choras iš Amerikos koledžo „The Wellesley“

Šiltą pavasario dieną į mūsų namus atvyko neregėti svečiai. Net iš tolimos Amerikos atkeliavo koledžo „The Wellesley“ merginų choras. Choras pasižymėjo ne tik puikiais balsais, jaunatvišku žavesiu bet ir savo dainų repertuaru. Senjorus ypatingai sužavėjo choro profesionalumas ir jų atliekamos dainos lietuvių kalba. Po nuotaikingo koncerto svečiai aplankė gyventojus, dalijosi įspūdžiais. Dėkojame chorui už suteiktas nuostabias emocijas ir gerą nuotaiką!

Svečiuose Jeruzalės progimnazijos mokiniai

Kovo 13 dieną mūsų namuose lankėsi Jeruzalės progimnazijos mokiniai. Vaikai kartu su savo mokytoju ir centro darbuotojais, Senjorų socialinės globos namų kieme iškėlė savo pačių pagamintus inkilus. Atėjus pavasariui su džiaugsmu laukiame sugrįžtančių sparnuočių į savo naujus namus. Nuoširdžiai dėkojame Jeruzalės progimnazijos moksleiviams už pagalbą puoselėjant mūsų namų aplinką.

Kovo 11-oji

Senjorų socialinės globos namuose vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šią mums svarbią dieną su gyventojais bendravo ir prisiminimais dalinosi atkurtos nepriklausomos Lietuvos pirmosios Vyriausybės viceministrai: Filomena Jasevičienė, Vaclovas Šleinota, Raimundas Barcevičius, Antanas Sviderskis, Klemensas Šeputis, Arimantas Račkauskas, Petras Liubartas, Danius Rumskas, Vytautas Gricius. Po minėjimo svečiai apžiūrėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą parodą „100 senjorų sveikina Lietuva !“.

Moters diena

Kovo 8 dieną paminėjome Tarptautinę moters dieną. Ta proga buvo surengta mūsų namų gyventojų Elenos Pečiūrienės ir Jadvygos Bikulčienės rankdarbių paroda. Pasibaigus parodai gyventojus džiugino senjorų šokių kolektyvas „Ave Vita“ ir sportinių šokių kolektyvas „Juventos“. Po nuostabaus šokėjų pasirodymo direktorius kartu su globos namuose dirbančiais vyrais pasveikino mūsų namų gyventojas bei darbuotojas. Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams UAB „Vilniaus gėlių prekyba“, UAB „Semilija“ bei Andžej Golnis už padovanotas gėles.

Koncertas

Vasario 21 dieną mūsų globos namuose apsilankė ansamblis "Vakarė" Dėkojame kolektyvui už padovanotą nuostabų laiką drauge!

Atkurtai Lietuvai – 100

Vasario 15 dieną senjorai ir darbuotojai klausėsi koncerto skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Koncertą dovanojo Lietuvos muzikų rėmimo fondas“ Atgaiva. Po puikaus atlikėjų pasirodymo senjorai, darbuotojai ir svečiai buvo kviečiami apžiūrėti parodą: 100 Senjorų sveikina Lietuvą!. Parodoje įamžinti 100 mūsų globos namų senjorų linkėjimai Lietuvai artėjančio 100-ojo gimtadienio proga.

Užgavėnės

Vasario 13 d. šventėme Užgavėnes. Užgavėnės paskirtis – išvyti žiemą, paskatinti greičiau ateiti pavasarį. Mūsų namų kiemelyje buvo sudegintas Užgavėnių simbolis – Morė. Linksmybių metu skanavome gardžius blynus, stebėjome kanapinio ir lašininio kovą, šokome bei klausėmės gyvos muzikos.
1 2 3 20