Mažieji svečiai iš Vaikystės sodo

Šį saulėtą rytą senjorus aplankė vaikučiai iš Vaikystės sodo Laisvės Sodelio. Mažieji draugai dainavo daineles, dovanojo savo pagamintus darbelius, vaišino pyragais ir nuoširdžiai bendravo su senjorais. Dėkojame vaikučiams ir auklėtojoms už malonias akimirkas praleistas kartu.

Svečiuose bendruomenės pareigūnės

Mūsų namuose lankėsi Vilniaus miesto 1-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Irina Gaidelienė ir Gražina Nenartovič. Pareigūnės gyventojams ir darbuotojams paaiškino, kaip atpažinti telefoninius sukčius, supažindino su jų veikimo būdais, pateikė konkrečius sukčiavimo pavyzdžius ir pamokė kaip elgtis sulaukus galimo sukčių skambučio. Dėkojame už vertingą informaciją!

Išvyka į MO muziejų

Balandžio 10 dieną senjorai kartu su darbuotojais vyko į MO muziejų.  Muziejuje apžiūrėjo parodą „Gyvūnas – žmogus – robotas“, susipažino su Lietuvos, Vokietijos ir Baltijos šalių kūrėjų darbais. Nuoširdžiai dėkojame mus lydėjusiai gidei savanorei Skirmantei už išsamų, įdomų pasakojimą ir muziejaus darbuotojams už šiltą priėmimą!

Koncertas

Savo apsilankymu pavasarišką nuotaiką ir nepamirštamas akimirkas dovanojo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos antros klasės jaunučių choras, vadovai Steponas Mikas ir Diana Mikienė, koncertmeisterė Veslava Sužicka. Dėkojame už puikų koncertą, linkime kūrybinės sėkmės tolimesnėje veikloje  ir lauksime sugrįžtant!

Folkloro ansamblis „Pragiedruliai“

Paskutinę mėnesio dieną tradiciškai švenčiame gyventojų gimtadienius. Kovo mėnesio gimtadienius šventėme kartu su Vilniaus rokiškėnų klubo folkloro ansambliu „Pragiedruliai“. Šis nepaprastai žavus, energingas ir dainingas ansamblis pripildė mūsų namus džiaugsmo, pakilios nuotaikos ir suteikė puikių emocijų.

Svečiuose Riešės gimnazija

Mūsų namuose apsilankė Riešės gimnazijos mokinės, kurios dainavo, grojo smuiku, pianinu ir deklamavo. Dėkojame mokinėms ir mokytojoms už menišką programą ir nuoširdų bendravimą.

Svečiuose Vilniaus LEO klubas

Nuotaikingą popietę praleidome kartu su Vilniaus LEO klubu. Senjorai kartu su jaunuoliais ne tik rungėsi „Protų mūšyje“, bet ir išbandė savo pastabumą žaisdami „Bingo“. Dėkojame Vilniaus LEO klubui už šią iniciatyvą ir malonų bendravimą. Iki kitų susitikimų.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga koncertavo Daugų moterų ansamblis „Suvingio banga“. Minėjimą pradėjome giedodami himną. Dzūkijos ansamblio atliekamos dainos ir eilės sužavėjo gyventojus  nuoširdumu ir patriotiškumu. Dėkojame kolektyvui už šilta apsilankymą.

Tarptautinė moters diena

Kovo 8-ąją paminėjome Tarptautinę moters dieną. Kartu su „RAUDONOMIS NOSIMIS Gydytojais klounais“ pasveikinome mūsų namų gyventojas bei darbuotojas. Nuoširdžiai dėkojame Gydytojams klounams už šiltą, džiuginantį, jautrų bendravimą ir įsimintinas akimirkas. Už padovanotas gėles dėkojame UAB „Vilniaus gėlių prekybai“.

Eitminiškių gimnazija

Jau antrus metus mus lanko Eitminiškių gimnazijos mokiniai su mokytojomis. Svečiai pradžiugino dainomis ir eilėraščiais apie Lietuvą, surengė mįslių konkursą, už kurių įminimą gyventojai buvo apdovanoti pačių mokinių pagamintomis dovanėlėmis. Dėkojame už padovanotus ąžuolų sodinukai, kuriuos pasodinsime Gerų darbų ąžuolų alėjoje. Lauksime kitų susitikimų.
1 2 3 25